Fotbalová akademie TJ Vlčnov

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

A mužstvo veze bod z Polešovic

POLEŠOVICE – VLČNOV 1:1 (1:0) Branky: 26. Ondřej Crla – 60. Jan Fibichr. Rozhodčí: Zalabák. Červená karta: 62. Daniel Vacula (Vlčnov). Diváci: 128.

Josef Křiva, trenér Polešovic: „Bod je pro nás málo. Soupeř byl bojovný, ale ne tak fotbalový. Ale vzadu to uskákali, ubránili. My jsme nehráli dobře, moc se nám nedařilo. V prvním poločase jsme hosty přitlačili a vypracovali si tři gólovky, dali ale jenom jednu branku. Další dvě šance jsme neproměnili. Po změně stran jsme hráli proti větru a neubránili jenom rohový kop. Po přetaženém centru na zadní tyč náš gólman udělal chybu, špatně to vyboxoval. Jejich hráč vrátil míč před bránu a druhý ho uklidil do prázdné brány. Byli jsme nedůrazní. Vzápětí šli hosté po vyloučení Vaculy do deseti. Vlčnov ještě více zalezl. Bylo na něm vidět, jak moc chce u nás urvat bod, který si i odvezl. Hosté byli obětaví, skákali do střel. My jsme měli další dvě šance. Kaspřák ale mířil hlavou z malého vápna těsně nad, před koncem tam byla jasná penalta na dorostence Kříže, sudí jí ale neodpískal. Za mě chyboval na obě strany, pískal hodně špatně. Zápas celkově moc krásy nepobral, byla to spíš kopaná. Hosté nám dobře dohrávali, dostupovali. Nám se zranili mladý Stašek a Uherek. Chyběli Blaha, Stašek starší a Měšťánek.“

Martin Liška, trenér Vlčnova: „Remíza je spravedlivá. Pro nás je to super bod v boji o záchranu. Od domácích jsem čekal daleko víc. Za držení míče mezi vápny se ale body nerozdávají. Rozdílovým a nevyzpytatelným hráčem byl pouze Crla. V první půli jsme proti větru měli spoustu ztrát, soupeř zaslouženě vedl. Po obrátce přišlo výrazné zlepšení a srovnání skóre. Po zbytečném vyloučení po hodině hry jsme museli z aktivní hry ustoupit a soustředit se na udržení nerozhodného výsledku. Všem hráčům děkuji.“