Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Muži vezou z Topolné plný počet bodů

Střelci: Fibichr, Hanák

Ondřej Hoferek, trenér Topolné: „Byli to utkání dvou různých poločasů. První jsme odehráli velmi špatně a Vlčnov zaslouženě vedl 2:0. Hosté byli lepší, zato my jsme nehráli vůbec dobře. Navíc jsme ani nebojovali. Do druhé půlky jsme vstoupili lépe a více drželi balon. Hlavně ze standardních situací jsme si vypracovali několik stoprocentních šancí, trefili jsme břevno, měli i několik závarů, ale nedokázali jsme míč dotlačit do brány. Za druhý poločas jsme si zasloužili lepší výsledek, zápasu by spíše slušela remíza, ale Vlčnov má nakonec tři body zaslouženě, protože bojoval od začátku do konce. Víc si za tím šel. My máme pořád problémy se sestavou. Chybí nám pět hráčů, těžko to skládáme dohromady.“

Jakub Tománek, hrající jednatel Vlčnova: „Po většinu utkání jsme byli lepším týmem. Hlavně v prvním poločase jsme soupeře přehrávali a zaslouženě vedli 2:0. První gól dal Fibichr hlavou po centru Machaly, pak se po brejku a přihrávce Pešla pod sebe trefil Hanák. Domácí se po přestávce zvedli, druhou půlku začali dobře a hned na začátku měli dvě šance, které ale neproměnili. Topolná zahrozila za bezbrankového stavu, když jeden jejich hráč přehazoval našeho gólmana, ale o pár centimetrů minul. Kdyby dal gól, asi by to vypadalo jinak. Jinak je asi naše výhra zasloužená, byť domácí byli druhou půlku lepší. Jsme rádi, že jsme neprohráli čtvrtý zápas po sobě. Po té hrůze, co jsme předvedli s Ostrohem, to bylo mnohem lepší. Poprvé jsem nastoupili kompletní. Chyběl jsem jenom já, ale beze mě to bylo lepší.“