Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

A mužstvo doma přehrálo Uherský Ostroh a bere 3 body

VLČNOV – UHERSKÝ OSTROH 3:1 (1:1)

Václav Činčala, trenér Vlčnova: „Jsem spokojení s tím, jak kluci utkání odmakali. Byli jsme herně lepší. Hostů měli dobrou čtvrthodinu na konci prvního poločasu, kdy nás na chvíli zmáčkli a v tu dobu měli navrch. Přečkali jsme to však bez inkasované branky. My jsme šli do vedení po standardní situaci v 5. minutě, kdy po hrubé chybě hostujícího obránce otevřel skóre Hanák. Ostroh vyrovnal po rohu, který jsme si nepohlídali. Ve druhém poločase se krásnými nůžkami přes hlavu prosadil Ivo Hrbáček. Výhru pojistil Franta Šobáň. Jelikož nám bylo dost, do sestavy se nevešli ani Sagula s Pešlem. Bohužel po hodině hry jsem musel střídat Mikulce, který spěchal do práce. Jinak jsme si vypracovali poměrně dost zajímavých příležitostí, ale finální fázi neřešíme dobře. Místo přihrávky střílíme a obráceně.“

Roman Šálek, trenér Uherského Ostrohu: „Jsem zklamaný z výkonu i výsledku. Měli jsme na to, abychom ve Vlčnově hráli lépe, získali nějaký bod. Soupeř byl hratelný, poločas nerozhodný 1:1. Za tohoto stavu ještě bylo o co hrát. Bohužel hrajeme strašně složitě, Vlčnov šel za výhrou více. Nějaké šance jsme sice měli, ale nyní se nám nedaří. Chyběli nám čtyři hráči, nejvíce nás trápí absence Martina Zálešáka. Kdybychom dali branku na 2:1, bylo by to jiné, ale Vlčnov chtěl body více.“

Branky: 5. Přemysl Hanák, 54. Ivo Hrbáček, 72. František Šobáň - 19. Radim Studnička. Rozhodčí: Ruman. Diváci: 74.