Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Skvělý víkend zakončili muži výhrou ve Zlechově

ZLECHOV – VLČNOV 2:3 (1:2)

Libor Matoušek, trenér Zlechova: „My jsme hráli bez šesti hráčům základní sestavy. Chyběli nám Salinger, Duchtík, Kedra a další kluci včetně brankáře Vandy. Pozitivní bylo, že jsme mohli dát alespoň šanci dalším hráčům. Vlčnov mě svým výkonem překvapil. V prvním poločase byl silnější na balonu, důraznějším měl všechny odražené balony a proto zaslouženě vedl. Nám vyšel začátek druhého poločasu. Prvních patnáct minut jsme byli lepší, chtělo to jenom dát gól a skóre vyrovnat. Bohužel jsme pak udělali zbytečnou chybu, po které jsme dostali branku na 1:3. V závěru jsme sice měli nějaký tlak, ale už jsme stačili jenom snížit. Je to škoda. Myslím, že zápasu by spíše slušela remíza. Na to, že jsme hráli v takto okleštěné sestavě, to nebylo úplně špatné. Vlčnov ale hrál velice dobře.“

Václav Činčala, trenér Vlčnova: „S víkendem jsme maximálně spokojení. Nečekali jsme, že bychom ze dvou venkovních utkání proti týmům z popředí tabulky mohli vytěžit všech šest bodů. Kluci si ale ověřili, že mohou hrát s každým a zvýšili si sebevědomí, což jsme potřebovali. Ve zbytku sezony už se nám bude hrát daleko lépe. Po pátečním utkání v Ořechově nám vypadal zranění Lukáš Nimránek. Kluci ale znovu zabojovali, zamakali. Hráli fakt dobře. Byli jsme lepší než domácí a zaslouženě vyhráli. V prvním poločase jsme vedli 2:0. Škoda, že jsme těsně před přestávkou dostali gól na 2:1. Ve 45. minutě jsme přidali třetí branku, kterou nám ale sudí neuznal pro ofsajd. Podle nás i některých fanoušků ale o postavení mimo hru nešlo. Druhý poločas jsme nezačali dobře. Přečkali jsme jednu šanci Zlechova a postupně zase vyrovnali hru. Po krásné akci jsme zvýšili na 3:1 a závěr dohráli, byť jsme ještě v poslední minutě obdrželi druhou branku.“

Branky: 44. Tomáš Vaněk, 90. Igor Golian - 9. Michal Mikulec, 31. Jan Fibichr, 74. Jakub Šobáň. Rozhodčí: Kotačka. Diváci: 111.