Fotbalová akademie TJ Vlčnov

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

A mužstvo doma remizovalo se Lhotou

VLČNOV – LHOTA 1:1 (1:1) Branky: 13. Lukáš Hladík – 22. David Červenka. Rozhodčí: Zalabák. Diváci: 110.

Martin Liška, trenér Vlčnova: „Nepohledné utkání, ve finále zasloužená remíza. Sice jsme šli do vedení, vstřelená branka nás ale vůbec nenakopla. V naší hře byla spousta ztrát, směrem dozadu jsme byli naivní. Hosté výsledek logicky poměrně rychle srovnali. Ve druhé půli jsme se zlepšili, vypracovali si dostatek situací, které šlo vyřešit gólově. Bohužel jsme je nedotáhli, a proto bereme pouze bod. Soupeř se ale u nás nespoléhal jenon na defenzivu. Upřímně, mohlo to dopadnout i obráceně. Závěr byl nahoru a dolů.

Stanislav Vávra, zaskakující trenér Lhoty: „Remíza je nakonec zasloužená, ale utkání jsme klidně mohli rozhodnout už v prvním poločase, kdy jsme měli více ze hry a po stranách hřiště jsme se dostávali do šancí. Měli jsme rychlá křídla, byli nebezpeční. Do šestnáctky chodily centry, ale v zakončení jsme nebyli přesní. Soupeř se naopak v první půli snad jenom jednou dostal za půlku a hned otevřel skóre zápasu. Byl to spíše náhodný gól. Naštěstí jsme brzy na to vyrovnali. Ještě před inkasovaným gólem jsme měli kopat penaltu, která byla stoprocentní, úplně jasná. Divili se i domácí diváci, že ji sudí neodpískal. Jinak první poločas jsme sehráli docela solidně. I když foukal nepříjemný vítr, klidně jsme mohli vést 3:1 nebo 4:1. Druhý poločas už byl oboustranně velice slabý. Nikdo neběhal, byl to spíš chodící fotbal. Hrálo se spíše mezi šestnáctkami bez nějakých extra šancí. K vidění byla spousta nepřesností, nic pozitivního.“