Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Dorost v premiéře vybojoval bod v Topolné

Topolná/Napajedla - Vlčnov/Hluk 4-4 T.Duřil, D.Chaloupka, M.Preclík, Š.Pešl

Trenér R.Gregor: Po dlouhých letech zahájil soutěž vlčnovský dorost. Na tento zápas jsme se velice těšili. Hodně jsme řešili sestavu, ale nakonec nás na zápas odjelo 13. Zápas jsme začali výborně, na deset minut jsme soupeře nepustili za půlku, bohužel tento tlak jsme nezužitkovali. Potom se hra srovnala. Do kabin se nakonec šlo za stavu 1-2. V druhém poločase jsme soupeři utekli na rozdíl dvou branek, jenomže chyby v obraně nás o to připravily. 5 minut před jsme dokonce prohrávali. Kluci to ale nezabili. Vrhli jsme všechny síly do útoku a chvilku před koncem se nám podařilo vyrovnat. Za bojovný výkon kluci zaslouží pochvalu. Přechod z malého hřiště na velké je velký skok, některé věci si musí kluci osvojit. Máme na to času dost. Fanouškům děkujeme za podporu.