Fotbalová akademie TJ Vlčnov

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Proti nováčkovi z Traplic, Vlčnov ztratil výhru v nastavení

VLČNOV – TRAPLICE 2:2 (1:0) Branky: 31. Přemysl Hanák, 82. Pavel Kašpařík z penalty – 59. Jakub Rozhon, 1. Rozhon Jakub, 93. Michal Mikulec. Rozhodčí: Rochovanský. Červená karta: 81. Tomáš Kolinský. Diváci: 120.

Václav Činčala, trenér Vlčnova: „Mrzí mě, že jsme vedení neudrželi a na konci přišli o dva body, ale takový je někdy sport. Vyrovnávací brance v nastavení předcházela naše taktická chyba. Jeden náš hráč ležel na zemi, klidně se mohl nechat ošetřit, ale další hráč rychle rozehrál aut na volného útočníka a o míč jsme přišli. Hosté jej dlouhým nákopem vrátili do našeho vápna, kde jsme neměli gólmana, ale hráče, který balon vyboxoval jen slabě před sebe a soupeř srovnal na 2:2. Petru Zemkovi ale nic nevyčítáme, jsme rádi, že zaskočil a přišel nám pomoct. Věděli jsme, že nebudeme mít gólmana, který odjel na dovolenou. Bohužel další nepřišel, tak jsme museli povolat Zemka, jenž už asi tři roky nehraje. Nechytal ale špatně. My jsme šli v první půli do vedení, soupeř po změně stran srovnal. Pak přišlo vyloučení hostujícího hráče a penalta, kterou Kašpařík proměnil. Bohužel netrénujeme a na konci jsme fyzicky odešli. Traplice toho využily a i v deseti srovnaly.“

Jaroslav Slavík, trenér Traplic: „Bod je pro nás málo, ale vzhledem k tomu, jak se pro nás utkání vyvíjelo, tak ho musíme brát. Vlčnov po celý zápas spoléhal jen na dlouhé nakopávané míče, domácí vyhledávali souboje. My jsme se jim v první půli přizpůsobili, přesto jsme nastřelili dvě tyčky a jedno břevno. Vytvořili jsme si dost šancí, ale gól do přestávky nedali. Vlčnov naopak udeřil po rohu, který zahrál na přední tyč a jeden z hráčů trkl hlavou balon do sítě. Ve druhém poločase jsme začali hrát konečně po zemi a domácí přehrávat. Dostávali jsme se do šancí a po jedné z nich výsledek srovnali. Bohužel v 81. minutě po ztrátě míče proskočil jejich hráč za naše stopery, Kolinský jej stáhl rukou a viděl červenou kartu. Rozhodčí nařídil penaltu. My jsme po inkasované brance vsadili vše na jednu kartu a v 93. minutě výsledek po dlouhém nákopu z půlky hřiště srovnali, když Mikulec dorážel balon ve skrumáži do sítě. My jsme přišli už v prvním poločase o Bemera, který si nezaviněně zlomil kotník. Celkem nám chybělo pět hráčů základní sestavy.“