Fotbalová akademie TJ Vlčnov

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

A mužstvo se trápí a z Buchlovic vezou porážku

BUCHLOVICE - VLČNOV 3:0 (2:0) Branky: 30. a 34. Matyáš Karásek, 81. Zdeněk Tomešek. Rozhodčí: Buchtová. Diváci: 100.

René Krystýnek, trenér Buchlovic: „Od začátlu utkání jsme diktovali tempo hry a soupeře přehrávali. Snažili jsme se hrát po zemi. Vyšlo nám přesunutí Matěje Karáska na hrot útoku, kde si věděl rady a nakonec dal dvě branky. První po průniku Zábojníka, který po čtyřicetimetrovém sprintu předložil balon Karáskovi a ten jej zblízka doklepl do brány. Postupem času jsme začali stupňovat svůj tlak a byli herně lepší. Do poločasu jsme přidali ještě jeden gól, když se po výborné akci Lukeštíka, jenž obešel tři protihráče a podobně jako Zábojník naservíroval balon Matějovi, který zvýšil na 2:0. Tím jsme se definitivně uklidnili a zápas ve druhém poločase v klidu kontrolovali. Vlčnov jsme skoro do ničeho nepustili. Hosté první střelu na naši branku vyslali až v 75. minutě. Dorostenec Černota, který nahradil zraněného Valeše, to ale zvládl s přehledem. V závěru jsme přidali ještě třetí branku a zápas v klidu dohráli. Pochválit musím celou obranu, která zahrála opravdu výborně. Dozadu jsme přesunuli Hromadu, který tvoří s Martinem Kořínkem výbornou stoperskou dvojici. Také bych vyzdvihl Patrika Zábojníka, jenž jezdil nahoru a dolů. Chyběli nám Mikula a Dovrtěl."

Václav Činčala, trenér Vlčnova: „Domácí byli lepší, vyhráli zaslouženě. My jsme si za celé utkání skoro nevypracovali šanci. Neměli jsme ani pořádnou střelu na branku. Kvalita byla na straně Buchlovic. Nám to nyní nejde. Na lavičce jsme měli jenom dorostence Pešla a zraněného Sagulu. Zápas nedohrál Hanák, který měl něco se zády a musel střídat. Pochválit musím rozhodčí Buchtovou, neudělala žádnou větší chybu."