Fotbalová akademie TJ Vlčnov

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

V Ostrožské Nové Vsi muži neuspěli

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES - VLČNOV 4:0 (1:0) Branky: 35. a 53. Bronislav Šálek, 83. Jan Doruška, 87. Rudolf Obal. Rozhodčí: Rochovanský. Červená karta: 79. Pavel Kašpařík (Vlčnov). Diváci: 85.

Libor Soldán, trenér Ostrožské Nové Vsi: „Chvilku nám trvalo, než jsme se dostali do zápasu. Pomohli jsme si dvěma standardními situacemi, které perfektně zahrál Broňa Šálek. Jednou se krásně trefil v prvním poločase, podruhé hned chvíli po změně stran. Za stavu 2:0 jsme se uklidnili. Jurásek šel sám na bránu, ale neproměnil. V závěru jsme přidali třetí a čtvrtý gól a zaslouženě vyhráli. Spokojený jsem s výsledkem a od nějaké dvacáté minuty i s předvedenou hrou. Vlčnov si nějaké velké příležitosti nevypracoval, hrál jenom po vápno. Nám chybí akorát dlouhodobě zraněný Ondra Machala. Ve 28. minutě jsme museli střídat zraněného Kadaše a taky Jelénka. Hosté šli na konci střetnutí do deseti, když jim vyloučil hráče po faulu na unikajícího Juráska. Jinak to bylo poklidné utkání."

Přemysl Hanák, fotbalista Vlčnova: „Výsledek příliš neodpovídá dění na hřišti. Utkání bylo poměrně vyrovnané, soupeř na rozdíl od nás své šance proměnil. První dva góly jsme dostali z trestného kopu. Pokud by ale na hřišti nebyl Broňa Šálek, který to umí dobře kopat, branky by nepadly. Ve druhé půli jsme se snažili zápas zdramatizovat, naše snažení utnulo správné vyloučení Kašpaříka. V oslabení jsme dostali další dva góly a bylo hotovo. Je to škoda, nějaké příležitosti jsme taky měli, nějaký gól jsme mohli dát. Chyběli nám tři nebo čtyři hráči, vypomohli jsme si kluky z dorostu. Trenér Činčala dojel až na druhou půlku, předtím byl na Slovácku, které si připomínalo výročí dvaceti let od otevření nového stadionu."