Fotbalová akademie TJ Vlčnov

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

A mužstvo doma padlo s Uh.Ostrohem

VLČNOV – UHERSKÝ OSTROH 0:3 (0:1) Branky: 74. a 83. Martin Zálešák, 33. Dalibor Petráš. Rozhodčí: Tokoš. Diváci: 60.

Martin Liška, trenér Vlčnova: „Hosté byli produktivnější v koncovce a proto berou zaslouženě všechny body. Naše hra v první půli byla plná nepřesností a do ideálu měla daleko. Po pauze to již bylo od nás výrazně lepší. Soupeře jsme dostali pod tlak, ale gól bychom nedali ani kdyby jsme hráli do rána. Zvednout se musí hlavně zkušení hráči, mladíci rozhodně nezklamali. Zásadní momenty nešly za nimi. Ztracené body si vezmeme zpět v příštím zápase.“

Roman Šálek, trenér Uherského Ostrohu: „Výsledek vypadá jasně, ale utkání tak jednoznačné nebylo. Vlčnov hrál v prvním poločase po větru. hrozil po standardních situacích, hlavně po rozích. Měl jich pět, kdyby proměnil dvě stoprocentní šance, zápas by se vyvíjel jinak. My jsme byli afektivnější a mladým Petrášem dali gól na 1:0. Druhý poločas jsme hráli my po větru, dvakrát se prosadil rychlý útočník Zálešák, který celé utkání rozhodl. Vlčnov už pak neměl ani jednu šanci. Byl to naprosto klidný zápas, ve kterém padla jedna žlutá karta. Se vstupem do jara jsem maximálně spokojený, šest bodů je výborných. Je vidět, že se Vlčnov pod novým trenérem zvedl, hlavně útočník Hladík má kvalitu. Kdyby za domácí hrál ještě Hrbáček, měli bychom to těžší.“