Fotbalová akademie TJ Vlčnov

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

V Traplicích Vlčnov vyšel naprázdno

TRAPLICE – VLČNOV 3:2 (2:1) Branky: 14. a 88. Václav Trávníček, 3. Tomáš Kolinský – 36. Lukáš Kolečkář, 81. Lukáš Hladík. Rozhodčí: Fridrich. Diváci: 156.

Jaroslav Slavík, trenér Traplic: „Z výhry máme samozřejmě velkou radost, ale výsledek neodpovídá dění na hřiště. Asi jsme si nezasloužili vyhrát, prostě jsme byli šťastnější. Soupeř se po podzimu posílil, hrál dobře. Hosté byli běhaví, v poli herně lepší. My jsme však proměnili své šance a vyhráli. Vlčnov je hodně soubojový tým. Nakopával dlouhé míče za obranu, rval se o ně. Vzadu ale měl mezery, byl pomalejší, čehož jsme využili. Naši rychlejší hráči se dostávali do šancí, brzy jsme vedli 2:0. Hosté ale ještě do přestávky výsledek snížili a ve druhé půli skóre zaslouženě srovnali. V 88. minutě ale Trávníček dostal balon mezi obránce a utkání rozhodl. Bohužel i přes výhru stále zůstáváme poslední a dál sestavu všelijak látáme. Méně vytížení kluci chodí pomáhat do Sušic. Chyběl nám Gelien, Bemer nastoupil se sebezapřením. Vloni ve Vlčnově si zlomil kotník, teď se do toho postupně dostává. Dávám ho tam na pár minut, aby si zvykl na zátěž.“

Martin Liška, trenér Vlčnova: „Na začátku jsme naprosto zbytečně dostali dvě branky a vše, co jsme si řekli před zápasem v kabině, přišlo vniveč. Nicméně po zbytek utkání jsme domácí zatlačili do defenzivy a nakonec i zaslouženě vyrovnali. Bohužel jsme po brejku soupeře inkasovali potřetí. Bod bych nakonec asi i bral, ale nemáme ani ten. Na krásu a počet šancí se nehraje. Dokud budeme dostávat tolik branek, dopředu se neposuneme.“