Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

V dohrávce si dorost poradil s Babicema

Vlčnov - Babice 6-3 Branky: Š.Pešl, T.Duřil, J.Šobáň, A.Tarabus

Babice mají na jaro výrazně lepší výsledky, než na podzim. Lehký zápas nás nečekal. Konečně jsme neřešili problém se sestavou. Na soupeře jsme doslova vletěli, přikovali ho na vlastní polovině a do 20.minuty získali vedení 5-0. Potom jsme ale polevili, hra se více srovnala, my jsme zahazovali šance jak na běžícím pásu. Do kabin se šlo za stavu 5-1. Druhý poločas už naší strany neměl s fotbalem nic společného. Přestali jsme běhat, bojovat, u všeho jsme byli druzí. Naopak soupeř vycítil šanci a z protiútoků se mu podařilo snížit. My jsme si nebyli schopni dat tři přihrávky za sebou, ztráceli jsme hodně balonů. Byl to náš nejhorší poločas v jarní sezóně a doufám, že se už nebude opakovat. Přítomným divákům se za druhý poločas omlouváme. Věřím, že si to kluci uvědomí a v sobotu tento výpadek odčiníme.